College Fund PL

 Każdy z nas pragnie dla swojego dziecka tego, co najlepsze. Wszyscy chcemy zapewnić naszym pociechom dobry start w dorosłe życie, tak aby w przyszłości mogły zrealizować swoje plany i marzenia.

Wychowałem się w Polsce. Do Stanów wyemigrowałem 20 lat temu. Od 15 lat pracuję jako broker nieruchomości. Polonia amerykańska jest bliska mojemu sercu. Mój syn również uczęszczał do polskiej szkoły. Jako rodzic dziecka, które obecnie jest na studiach – wiem z jakimi kosztami wiąże się dobra edukacja. Z myślą o przyszłości naszej młodej polonii, chciałbym zachęcić Państwa do współpracy.

Pierwszy raz kiedy skorzystacie państwo z moich usług przy sprzedaży lub kupnie nieruchomości, lub polecicie mnie swoim znajomym – przy pomocy doradcy finansowego z firmy Edward Jones, założę dla Waszego dziecka College Saving Program „Bright Direction”. Wysokość donacji będzie uzależniona od wysokości zamkniętej transakcji, czyli w przypadku sprzedaży domu za $300,000 – wysokość donacji będzie $300, w przypadku $500,000 – wysokość będzie $500 itd. Każda kolejna zamknięta transakcja sprzedaży lub kupna przez osobę, która trafi do mnie z Waszego polecenia – to kolejna donacja na rzecz edukacji Waszego lub wybranego przez Was dziecka. Nie ma limitu na ilość oraz wysokość donacji.

Ze względu na to, że mój biznes opiera się tylko na poleceniach – możecie być pewni, że zajmę się Wami oraz przez Was poleconym klientem w najlepszy możliwy sposób.

 

 

                                                                            

     Dziękuję za Wasze zaufanie i wsparcie.